occasional diary of my native trees - občasný denník mojich stromovštvrtok 12. novembra 2020

New project - japanese maple forest

 
10/2020


spring 2020

9 komentárov:

 1. Vyzerá to dobre. Materiál si kupoval alebo máš svoje z odrezkov? Tieto lesíky to vie byť veľká paráda.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Je to z kadejakých semenáčikov, čo som mal rôzne staré vo viacerých výsevných nádobách. Všetko som zosadil spolu. Je tam viac druhov javorov a už po prvej sezóne som videl, že každý druh rastie inak.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nazdar. Nepamätám sa, že by som videl lesik z viacero druhov. Skvelý nápad, bude to zaujímavé, keď v každom období budú niektoré stromčeky trochu v inom štádiu alebo v inej farbe. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. čau Lukáš, máš pravdu, bolo to tak. Práveže všetci profíci javory nemiešajú, pretože to pôsobí neprirodzene. Nevadí :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak,ale zase uplne rozdielne tam nemas, keby tam bol medzi nimi v strede platan a na kraji burger tak asi by to veru nebolo dobre. Takto to urobi peknu farebnu mozaiku,ani les predsa nie je jednoliaty...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne to som si aj ja hovoril, sú to všetko palmaťáky, a je to pestré na jar, v lete, aj na jeseň. Aj keby to bolo úplne z jedného druhu, bolo by to tiež pestré. Mám dva menšie lesíky čisto z burgeráčov a tam sú niektoré kusy žlté, niektoré oranžové.

   Odstrániť
 6. Nice decorative item. It makes the hall interior more attractive.
  Massey 7250

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Nice project. Keep doing such projects, which is helpful for human beings.
  Tata Ace Gold Diesel

  OdpovedaťOdstrániť
 8. As usual, your content is always awesome and you bring the latest update available. Your blogs are always satisfying.
  Mahindra Blazo X 42

  OdpovedaťOdstrániť